Tο μαθητικό περιοδικό ΟΝΕΙΡΑ ΨΥΧΩΝ του 3ου Λυκείου Κοζάνης απέσπασε το Βραβείο καλύτερου μαθητικού περιοδικού, που αθλοθέτησε η Γυναικεία Λογοτεχνική Συντροφιά προς τιμήν της Αγγελικής Βαρελά (Φωτογραφίες) | Καθημερινή ενημέρωση για την
Το “Χάρτινο κλειδί”, το μαθητικό λογοτεχνικό περιοδικό του 1ου Γυμνασίου Πτολεμαϊδας, απέσπασε το Βραβείο “Αγγελικής Βαρελλά” της Γυναικείας Λογοτεχνικής Συντροφιάς | Καθημερινή ενημέρωση για την Kοζάνη από το 2001 -- Κοζανη Κοζάνης
21ο Νηπιαγωγείο Αθήνας : ΒΡΑΒΕΥΣΗ από τη ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΚΗ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ
Γυναικεία Λογοτεχνική Συντροφία, Τα Βραβεία 1958-1973